Recepcja to ważny punkt każdej siedziby firmy. Wykwalifikowany i uprzejmy pracownik recepcji ma za zadanie pomagać wszystkim osobom odwiedzającym firmę.

Jako firma sprzątająca świadczymy nie tylko usługi porządkowe i obsługę w zakresie sprzątania biur oraz utrzymania terenów zewnętrznych firmy. Oferujemy naszym Klientom kompleksową opiekę i serwis, w skład których wchodzi również obsługa recepcyjna firm i ochrona obiektu i mienia. Do wykonywania usług portierskich na najwyższym poziomie delegujemy doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych w tym zakresie pracowników. Dzięki naszej profesjonalnej usłudze serwisu recepcyjnego, możesz liczyć na niezawodne funkcjonowanie swojej firmy każdego dnia.

Zakres prac w ramach obsługi recepcyjnej (portierskiej) świadczonej przez firmę sprzątającą Steon

  • przyjmowanie i wpuszczanie na teren firmy interesantów
  • ewidencja osób wchodzących na teren obiektu
  • udzielanie informacji osobiście i odpowiadanie na połączenia telefoniczne
  • wydawanie dostępów, wejściówek, kluczy i ewidencjonowanie ich
  • obsługa szatni (jeśli istnieje)
  • inne czynności ustalane w porozumieniu z Klientem

Ochrona obiektów i mienia

Firma sprzątająca Steon oferuje także Klientom opiekę w zakresie ochrony obiektów i mienia firmy. Nasi wykwalifikowani pracownicy nadzorują obiekt, chroniąc go przed włamaniem i kradzieżą oraz dewastacją terenów zewnętrznych należących do firmy. System ochrony fizycznej przygotowany przez firmę Steon jest ustalany w porozumieniu z Klientem i uwzględnia on jego wszelkie sugestie i wymagania. Pracownicy ochrony, to osoby odpowiednio przeszkolone i wyposażone w niezbędny sprzęt do łączności bezprzewodowej oraz możliwości wezwania grupy interwencyjnej. Ochroną fizyczną obejmujemy rożnego rodzaju obiekty: biurowe, magazynowe, przemysłowe, handlowe i użyteczności publicznej, a także mieszkalne.

Chcesz poznać więcej szczegółów oferty? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie!