Prace porządkowe na terenach zewnętrznych firmy

Utrzymanie terenów zewnętrznych w nienagannym stanie jest niezaprzeczalnie wizytówką firmy. Sprzątanie terenów zewnętrznych jest oferowane jako dodatkowa usługa firmy sprzątającej Steon i pozwalająca utrzymać porządek na zewnątrz siedziby firmy. Z takich usług sprzątających korzystają przede wszystkim właściciele firm, instytucji, zarządcy osiedli, a także prywatni klienci. W zależności od ustaleń i wymagań Klienta, prace porządkowe wykonywane są przez naszą firmę sprzątającą systematycznie lub raz na jakiś czas. Kwestię ceny uzależniamy od zakresu prac i ich częstotliwości – wszystko zależy od ustaleń z Klientem przed podpisaniem umowy. Jeśli planujesz skorzystać z naszych usług sprzątających dotyczących utrzymania terenów zewnętrznych i zielonych, zapoznaj się także z nasza ofertą dotyczącą sprzątania biur. Zapewniając kompleksową obsługę w zakresie utrzymania porządku w firmie, będziemy w stanie zaproponować Twojej firmie lepsze warunki cenowe.

W naszej firmie sprzątającej skupiamy się nie tylko na sprzątaniu biur i innych obiektów. Naszym Klientom oferujemy także kompleksową usługę wykonywania czynności porządkowych na terenach zewnętrznych należących do firmy. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowały się one jak najlepiej. W ramach usług sprzątających na terenach zewnętrznych / zielonych należących do Klienta wykonujemy:

  • odśnieżanie podjazdów, chodników i ścieżek. Pracownicy naszej firmy sprzątającej wykonują je ręcznie lub maszynowo, w zależności od wymagającej odśnieżenia powierzchni
  • prace ogrodnicze – pielęgnacja terenów zielonych
  • regularne koszenie trawnika, przycinanie i formowanie drzewek i krzewów, usuwanie dzikich odrostów drzewek i krzewów
  • sprzątanie chodników, podjazdów, placów – prace porządkowe mają na celu utrzymanie ich w najlepszym stanie
  • czyszczenie i impregnacja elewacji budynków (w tym również impregnacja wodoodporna)
  • usuwanie z elewacji napisów i graffiti
  • usuwanie z budynku nieestetycznych zacieków, mchu, porostów i grzybów

Dla uzyskania lepszych efektów sprzątania, do czyszczenia i mycia budynków (elewacji) używamy myjek wysokociśnieniowych i środków czyszczących najwyższej jakości. Pracownicy naszej firmy sprzątającej wyposażeni są w narzędzia, maszyny i akcesoria usprawniające i przyspieszające wykonywanie ich pracy. Dzięki temu jesteśmy bardziej efektywni i skuteczni!

Działamy na terenie Krakowa, Wieliczki, Niepołomic i okolic. Napisz do nas i umów spotkanie!