Zadzwoń i umów się na darmową wycenę: 515 240 124

Sprzątanie hal produkcyjnych

Utrzymanie czystości w halach produkcyjnych nie jest prostym zadaniem, szczególnie że są to miejsca wyjątkowo narażone na zabrudzenia. Nieustanna praca, obecność zatrudnionych oraz duża powierzchnia, która sprzyja osadzaniu się kurzu powodują, że hala powinna być regularnie oczyszczana. Nawet drobne zabrudzenia mogą powiem zaburzyć proces produkcyjny czy to poprzez zanieczyszczenie maszyn, czy otrzymywanych produktów.

Sprzątanie hal produkcyjnych
Sprzątanie hal produkcyjnych Zobacz prezentację Steon

Pobierz naszą aktualną prezentację firmową. Najważniejsze informacje i najczęściej wybierane usługi. Poznaj ofertę firmy sprzątającej Steon.

Kliknij

Uporządkowane hale produkcyjne? Z nami to jest możliwe!

Być może wydaje Ci się, że utrzymanie hali produkcyjnej w czystości nie jest łatwe. I w dużym stopniu masz rację. Sprawne i efektywne sprzątanie wymaga wiedzy, doświadczenia oraz profesjonalnego sprzętu i detergentów, którymi w firmie Steon dysponujemy.

Wiele lat pracy na dużych obiektach przygotowało nas do sprawnego i szybkiego sprzątania takich powierzchni, co powoduje, że działamy w bardzo krótkim czasie, a efekty naszej pracy są zauważalne. Nie musisz martwić się też o to, że nasza obecność w Twoim zakładzie. Zawsze nasze godziny pracy są uzgadniane z zarządzającym, ponieważ to Ty wiesz najlepiej, kiedy prowadzone przez nas prace będą dla Ciebie najmniej kłopotliwe. Dlatego właśnie moment przyjścia naszej ekipy do pracy uzależniony jest od Ciebie. 

Sprzątanie hali produkcyjnej – co powinieneś wiedzieć

Poza ustalonym czasem prac, warto również wiedzieć, że dostosowujemy też nasze technologie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Co więcej, analizujemy również czyszczone pomieszczenie w taki sposób, by dobrać wyłącznie takie detergenty, które będą dla niego bezpieczne. 

Nasi pracownicy nadzorowani są przez doświadczonego koordynatora prac, który osobiście kontroluje przebieg sprzątania oraz jego jakość. Dzięki temu wszystkie prace są wykonane w terminie i we właściwy sposób. Jednocześnie te czynności, które mogą być podejmowane w większych odstępach czasu nie umykają i nie są pomijane. Pomaga w tym specjalna lista kontrolna, którą śledzi koordynator. Tam też zaznacza kiedy i jakie prace zostały przeprowadzone. Utrzymujemy porządek i ład, a to prowadzi do widocznych efektów w Twojej hali produkcyjnej. 

Wykwalifikowany personel

Wykwalifikowany personel

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Dopasowany zakres

Dopasowany zakres

Odliczenia PFRON

Odliczenia PFRON

Steon
Zadzwoń +48 515 240 124

lub zostaw swój numer. Oddzwonimy.

Napisz wiadomość

Popularne usługi sprzątania hal produkcyjnych

steon-profesjonalne-sprzatanie-biur.png

Sprzątanie hal produkcyjnych może wymagać różnorodnych prac. Wśród nich znajdują się te bardziej popularne, jak czyszczenie powierzchni, pielęgnacja maszyn i taśm oraz sprzątanie pomieszczeń dodatkowych. Jednocześnie czasem potrzebne są dodatkowe usługi specjalizacyjne, jak mycie elewacji, mycie podjazdów, czyszczenie kostki brukowej, ozonowanie pomieszczeń czy też czyszczenie maszyn i urządzeń. 

Naturalnie na początek współpracy możesz zdecydować się na zakres podstawowy. Zgodnie z naszymi założeniami i polityką firmy, w każdej chwili możesz rozszerzyć ten zakres o usługi specjalistyczne. Co więcej, nie muszą być one wdrożone na stałe. Równie dobrze możemy je dla Ciebie wykonać okazjonalnie.

Tak jak dostosowujemy nasz czas pracy do Twoich potrzeb i możliwości, tak samo możemy dostosować nasze usługi. Wszystko po to, by zarządzane przez Ciebie hale produkcyjne spełniały Twoje oczekiwania, były bezpieczne dla pracowników i realizowały narzucone im normy. 

Profesjonalne sprzątanie hal produkcyjnych – co to dla nas znaczy?

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny i odpowiedzialny. To ważne informacje, ale co właśnie one oznaczają? Przede wszystkim nie ingerujemy w Twój rytm pracy. Wiemy, jak ważne jest utrzymanie ruchu na halach produkcyjnych, dlatego też dążymy do tego, by nasza praca nie kolidowała z Twoimi planami. 

Dobieramy technologie w taki sposób, by jak najszybciej uzyskać pożądane efekty. Schematy to nie jest nasz styl. Podchodzimy indywidualnie, analizujemy potrzeby i na nie odpowiadamy. 

Nie bez znaczenia jest również dobór odpowiednich detergentów. Muszą być nie tylko skuteczne. Ogromne znaczenie ma dla nas również bezpieczeństwo rozumiane dwojako: bezpieczeństwo Twoich urządzeń i maszyn oraz bezpieczeństwo Twoich pracowników – co ważniejsze. Przykładamy też dużą wagę do stosowania rozwiązań ekologicznych, które chronią nasze środowisko. Detergenty często działają destrukcyjnie, dlatego też wybieramy te, które nie cechują się ekologiczną szkodliwością. 

Zakres prac wykonywanych przy sprzątaniu hali

Zakres prac, które wykonujemy na obiekcie odpowiada złożonemu przez Ciebie zamówieniu. Naturalnie wcześniej rozmawiamy i analizujemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Jako specjaliści w tej dziedzinie jesteśmy tu po to, by również doradzać i podpowiadać najlepsze rozwiązania. Takie podejście sprawia, że Ty, jako zlecający doskonale wiesz co i dlaczego będzie wykonywane na Twoim obiekcie. 

W razie wprowadzanych przez Ciebie modernizacji lub gdy zaobserwujesz, że Twoje potrzeby są większe, z powodzeniem możemy ponownie przedyskutować zakres prac wykonywanych przy sprzątaniu hali i go powiększyć. Możesz też ten zakres, w porozumieniu z nami modyfikować.

Przykładowa lista kontrolna

Nazwa Pn Wt Śr Czw Pt M-c
Nazwa Pn Wt Śr Czw Pt M-c
Wykładzina dywanowa
Odkurzanie widocznych zanieczyszczeń X X X X
Odkurzanie całości X
Usuwanie bieżących plam (do 1m2) X
Podłogi zmywalne
Mopowanie na wilgotno X X X X
Listwy przypodłogowe
Usuwanie kurzu X
Kosze
Opróżnianie pojemników i wymiana worków w pojemnikach X X X X
Opróżnianie i mycie pojemników na mokro, wymiana worków, X
Wyłączniki i gniazda elektryczne
Przecieranie wilgotną ściereczką X
Elementy wiszące na ścianach: obrazy, plakaty, gabloty
Usuwanie kurzu odkurzaczem z odpowiednią końcówką lub wilgotną ściereczką X
Ścianki działowe przeszklone, inne przeszklenia
Usuwanie widocznych zabrudzeń X X X X X
Parapety okienne i inne
Usuwanie widocznych zabrudzeń X X X X
Mycie X
Grzejniki
Przecieranie zewnętrznej części wilgotną ściereczką 1X
Całościowe przecieranie wilgotną ściereczką co 3m-c
Drzwi
-okolice dotykowe, klamki - usuwanie widocznych zabrudzeń wilgotną ściereczką X X X X
- w tym ościeżnice, listwy i opaski - odkurzanie i przecieranie na mokro X
Biurka - blaty
Usuwanie kurzu i zabrudzeń wilgotną ściereczką - bez podnoszenia dokumentów X X X X X
Biurka - dolna część
Usuwanie kurzu i zabrudzeń wilgotną ściereczką X
Aparaty telefoniczne
Usuwanie kurzu wilgotną ściereczką X
Lampki biurkowe
Przecieranie wilgotną ściereczką X
Półki, szafy i szafki (odkryte elementy)
Usuwanie kurzu wilgotną ściereczką, (do wysokości 180cm) X
Meble tapicerskie
Odkurzanie odkurzaczem lub przecieranie wilgotną ścierką X
Fotele i krzesła - dolna część
Usuwanie śladów obuwia wilgotną ścierką X
Pajęczyny
Odkurzanie odkurzaczem X X X X X

Co zyskujesz z Steon?

Współpraca z naszą firmą to dla Ciebie korzyści, które możesz zyskać wielowymiarowo. 

  • Nie tracisz czasu na pozyskanie i nadzór własnych pracowników;
  • nie tracisz środków na zatrudnienie i przeszkolenie pracowników;
  • możesz odliczyć PFRON;
  • prace wykonane są w sposób profesjonalny przez doświadczoną ekipę, co przekłada się na efekty;
  • oszczędzasz pieniądze, które musiałbyś wydać na zakup profesjonalnego sprzętu sprzątającego i środków czyszczących;
  • zyskujesz dostęp do nowoczesnych technologii, które stosujemy u Ciebie na obiekcie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Firma Steon jest na rynku od wielu lat, a na swoim koncie ma wiele podobnych obiektów. To doświadczenie, które owocuje pracą sprawniejszą i bardziej efektywną. Wiemy, jakich błędów nie popełniać i czego unikać, rozpoczynając pracę w hali produkcyjnej. Jesteśmy skoncentrowani na zapewnieniu wysokiej jakości usług, dlatego też nieustannie wdrażamy innowacje, które podnoszą efektywność naszych prac. 

Personel wysyłany na obiekty jest profesjonalnie przeszkolony i przygotowany do pracy, tak by mieć pewność, że zostaną one wykonane zgodnie z przyjętymi przez nas standardami. Jednocześnie, dla podniesienia poczucia bezpieczeństwa każdego naszego klienta, mamy wykupioną polisę ubezpieczeniową OC na sumę ubezpieczenia 2 000 000, co dodatkowo świadczy o naszym podejściu do wszechstronnego zabezpieczenia każdego klienta.