Zadzwoń i umów się na darmową wycenę: 515 240 124

Sprzątanie magazynów

Prowadzenie magazynu to ogrom obowiązków. Konieczne jest dopilnowanie odpowiedniego rozmieszczenia towarów, by łatwo było je znaleźć, do tego cała dokumentacja przyjęć i wydań oraz oczywiście pakowanie i sortowanie. Gdzie w tym wszystkim zmieścić jeszcze troskę o utrzymanie porządku? Trudne, żeby nie powiedzieć, że niemożliwe. Sprawdź, jak my możemy Ci w tym pomóc, a możemy wiele!

Sprzątanie magazynów
Sprzątanie magazynów Zobacz prezentację Steon

Pobierz naszą aktualną prezentację firmową. Najważniejsze informacje i najczęściej wybierane usługi. Poznaj ofertę firmy sprzątającej Steon.

Kliknij

Jak szybko uporządkować magazyn?

Uporządkowanie magazynu może mieć istotne znaczenie dla jego funkcjonowania i sprawności działania. Oczywiście, nie chodzi tu wyłącznie o poukładanie i posortowanie produktów, choć to jest zdecydowanie kluczowe. Bardzo duże znaczenie ma również utrzymanie podstawowego porządku, ponieważ zanieczyszczenia mogą dostać się do paczek przesyłanych do klientów, a to nie wygląda dobrze. 

Jak zatem szybko uporządkować magazyn? Są dwa wyjścia: bardziej skomplikowane i mniej. To pierwsze polega na zatrudnieniu specjalnego zespołu pracowników, przeszkoleniu ich i wykupieniu niezbędnego sprzętu, co pozwoli na samodzielną organizację prac porządkowych. To drugie rozwiązanie polega na rozpoczęciu z nami współpracy, a wtedy już o nic więcej nie musisz się martwić. 

Sprzątanie magazynu – wszystko, co musisz wiedzieć

Pewnie w tym miejscu nasuwa Ci się pytanie, czy na pewno o nic więcej nie trzeba się martwić? Przecież pracę też trzeba zorganizować, zgrać z pracą magazynu, a jednocześnie tak wszystko zaplanować, by nie przeszkadzać sobie wzajemnie. 

Oczywiście, tak jest, ale to my dostosujemy się do Ciebie. Po prostu powiesz nam, kiedy ruch na magazynie jest najmniejszy, kiedy nasza praca nie będzie kolidować z obsługą Twoich klientów, a wtedy my się pojawimy. Jeżeli dla Ciebie lepiej jest byśmy przychodzili w nocy, bo wtedy będziemy mogli swobodnie pracować – to oczywiście zjawimy się w nocy. 

Nie musisz martwić się też o sprzęt, urządzenia czy detergenty. To my o wszystko zadbamy. Mamy najnowsze urządzenia, które korzystają z nowoczesnych technologii. Dzięki temu swoją pracę możemy wykonywać dokładnie i efektywnie. Jednocześnie, to my dobieramy też detergenty. Na bazie naszego doświadczenia wybieramy takie środki czystości, które pozwalają nam połączyć skuteczność z bezpieczeństwem. Troszczymy się zarówno o powierzchnie w Twoim magazynie, jak i pracowników, którzy tam pracują. 

Wykwalifikowany personel

Wykwalifikowany personel

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Dopasowany zakres

Dopasowany zakres

Odliczenia PFRON

Odliczenia PFRON

Steon
Zadzwoń +48 515 240 124

lub zostaw swój numer. Oddzwonimy.

Napisz wiadomość

Popularne usługi dotyczące sprzątania obiektów magazynowych?

steon-profesjonalne-sprzatanie-biur.png

Obiekty magazynowe można sprzątać w zakresie podstawowym lub rozszerzonym. Zazwyczaj nasi klienci decydują się na podstawowe usługi sprzątania magazynów, a wraz z rozwojem współpracy lub gdy pojawia się takie zapotrzebowanie, wtedy ewentualnie rozszerzają zlecenie i włączają usługi dodatkowe, specjalistyczne. 

Wśród podstawowych i popularnych usług sprzątania obiektów magazynowych można wymienić chociażby sprzątanie powierzchni, regałów, oczyszczanie z kurzu. Nasi klienci raz na jakiś czas decydują się dodatkowo na ozonowanie pomieszczeń, mycie elewacji czy też mycie okien na wysokości. Wszystko zależy też od tego, jak często potrzebujesz dokładnego sprzątania i na ile starczy Ci zakres podstawowy i najbardziej popularny. 

Profesjonalne sprzątanie powierzchni magazynowych – co to dla nas znaczy?

Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i oddaniem, ale to nie oznacza, że podchodzimy tak samo. Każde bowiem jest inne. Sprzątane przez nas obiekty różnią się nie tylko specyfiką, ale również potrzebami właścicieli i zarządzających. Dlatego dla nas profesjonalne sprzątanie powierzchni magazynowych to przede wszystkim sprzątanie adekwatne do potrzeb.

Nad każdym zespołem sprzątającym czuwa doświadczony koordynator. Jego zadaniem jest nadzór nad przebiegiem prac oraz jakością ich wykonania. Z uwagi na to, że niektóre czynności wykonywane są regularnie, przy każdym sprzątaniu, a niektóre z mniejszą częstotliwością, wdrożyliśmy specjalne listy kontrolne, na których zapisujemy wykonane przez nas działania. W ten sposób zyskujesz pewność, że wszystko zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie. 

Zakres prac wykonywanych przy sprzątaniu magazynu

Bardzo ważnym elementem naszej pracy jest zabezpieczenie Twojego obiektu. Dlatego też poza klasycznymi pracami porządkowymi dbamy również o to, by stosowane przez nas środki były bezpieczne, a technologie nowoczesne. Chcemy zabezpieczyć przechowywany przez Ciebie w magazynie towar, dlatego dopasowujemy detergenty do jego specyfiki. 

Zakres prac wykonywanych przy sprzątaniu magazynu określasz przede wszystkim Ty. My, jako doświadczeni specjaliści w tej branży sugerujemy, co jest ważne, co może mieć istotne znaczenie i sprawi, że Twój magazyn będzie bezpieczniejszy dla pracowników. Ostatecznie to jednak Ty podejmujesz decyzję, w której Cię wspieramy. 

Przykładowa lista kontrolna

Nazwa Pn Wt Śr Czw Pt M-c
Nazwa Pn Wt Śr Czw Pt M-c
Wykładzina dywanowa
Odkurzanie widocznych zanieczyszczeń X X X X
Odkurzanie całości X
Usuwanie bieżących plam (do 1m2) X
Podłogi zmywalne
Mopowanie na wilgotno X X X X
Listwy przypodłogowe
Usuwanie kurzu X
Kosze
Opróżnianie pojemników i wymiana worków w pojemnikach X X X X
Opróżnianie i mycie pojemników na mokro, wymiana worków, X
Wyłączniki i gniazda elektryczne
Przecieranie wilgotną ściereczką X
Elementy wiszące na ścianach: obrazy, plakaty, gabloty
Usuwanie kurzu odkurzaczem z odpowiednią końcówką lub wilgotną ściereczką X
Ścianki działowe przeszklone, inne przeszklenia
Usuwanie widocznych zabrudzeń X X X X X
Parapety okienne i inne
Usuwanie widocznych zabrudzeń X X X X
Mycie X
Grzejniki
Przecieranie zewnętrznej części wilgotną ściereczką 1X
Całościowe przecieranie wilgotną ściereczką co 3m-c
Drzwi
-okolice dotykowe, klamki - usuwanie widocznych zabrudzeń wilgotną ściereczką X X X X
- w tym ościeżnice, listwy i opaski - odkurzanie i przecieranie na mokro X
Biurka - blaty
Usuwanie kurzu i zabrudzeń wilgotną ściereczką - bez podnoszenia dokumentów X X X X X
Biurka - dolna część
Usuwanie kurzu i zabrudzeń wilgotną ściereczką X
Aparaty telefoniczne
Usuwanie kurzu wilgotną ściereczką X
Lampki biurkowe
Przecieranie wilgotną ściereczką X
Półki, szafy i szafki (odkryte elementy)
Usuwanie kurzu wilgotną ściereczką, (do wysokości 180cm) X
Meble tapicerskie
Odkurzanie odkurzaczem lub przecieranie wilgotną ścierką X
Fotele i krzesła - dolna część
Usuwanie śladów obuwia wilgotną ścierką X
Pajęczyny
Odkurzanie odkurzaczem X X X X X

Co zyskujesz z Steon?

Na tym etapie pewnie zastanawiasz się, jakie korzyści osiągniesz, decydując się na współpracę z nami i czy będzie to dla Ciebie faktycznie dobre rozwiązanie. I słusznie. Oto, co zyskasz współpracując ze Steon:

  • oszczędzasz środki na zakup detergentów – to wszystko jest po naszej stronie;
  • oszczędzasz środki na zakup maszyn i sprzętów do sprzątania – o to również dbamy we własnym zakresie;
  • oszczędzasz środki związane z zatrudnieniem i przeszkoleniem kadry do pracy – mamy swoich specjalistów, którzy są przygotowani do pracy na obiektach takich, jak magazyny;
  • możesz odliczyć sobie PFRON;
  • oszczędzasz czas, który musiałbyś przeznaczyć na nadzorowanie pracowników i układanie im grafiku pracy – raz ustalasz z nami dogodny czas sprzątania i więcej nie zajmujesz sobie tym myśli;

Dlaczego warto nam zaufać?

Przemawia za nami wiele lat doświadczenia w pracy na magazynach i innych dużych obiektach. Te lata pomogły nam wypracować skuteczne metody i techniki działania. Dzięki temu na magazynie spędzamy tylko tyle czasu, ile jest niezbędne dla wykonania pracy, bez niepotrzebnego przedłużania. 

Jednocześnie korzystamy z nowoczesnych technologii i ekologicznych detergentów. Jesteśmy firmą odpowiedzialną, dlatego zależy nam nie tylko na bezpieczeństwie Twoich pracowników, ale również otoczenia, w którym się znajdują. 

Dla Ciebie wykupiliśmy też polisę ubezpieczeniową OC na kwotę 2 000 000 złotych. W razie nieszczęśliwego zdarzenia, jesteśmy zabezpieczeni.