Zadzwoń i umów się na darmową wycenę: 515 240 124

Sprzątanie magazynów Niepołomice

Z punktu widzenia przedsiębiorcy sprzątanie magazynów w Niepołomicach to coś więcej, niż tylko dbałość o estetykę lub czystość. To przede wszystkim skupienie się nad tym, aby pracownicy magazynu i znajdujące się w nim towary były w pełni bezpieczne. Często okazuje się, że nawet niewielkie ilości pyłu i brudu mogą negatywnie wpłynąć na pracę urządzeń magazynowych i jakość przechowywanych w nim produktów.

Sprzątanie magazynów Niepołomice
Sprzątanie magazynów Niepołomice Zobacz prezentację Steon

Pobierz naszą aktualną prezentację firmową. Najważniejsze informacje i najczęściej wybierane usługi. Poznaj ofertę firmy sprzątającej Steon.

Kliknij

Co możemy dla Państwa zrobić?

Nasza firma oferuje kompleksowe sprzątanie magazynu w Niepołomicach i okolicach miasta, zapewniając dostęp do najwyższej jakości usług. W trakcie świadczenia przez nas profesjonalnych usług sprzątania towar i urządzenia magazynowe są odpowiednio zabezpieczone. Dzięki temu nie istnieje ryzyko, że przypadkowe wzbudzenie kurzu mogłoby doprowadzić do uszkodzenia niektórych urządzeń magazynowych.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Po pierwsze dlatego, że jesteśmy skuteczni w tym co robimy. Po drugie dlatego, że zawsze działamy w interesie klienta. W przypadku takich usług jak sprzątanie magazynów cennik usług świadczonych na terenie Niepołomic jest bardzo zróżnicowany. Naszym celem jest to, aby realizowane przez nas czyszczenie magazynu w Niepołomicach odbywało się w stopniu jak najmniej uciążliwym dla budżetu zleceniodawcy. Wreszcie po trzecie – zawsze korzystamy z najlepszego i w pełni dopracowanego sprzętu. Mało tego! Jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do specyfiki wybranej przestrzeni magazynowej!

Koszty to nie problem!

Posiadamy kalkulator wyceny sprzątania magazynu w Niepołomicach, na podstawie którego możemy łatwo wycenić świadczone przez nas usługi. Chcemy jednocześnie podkreślić, że – jako firma sprzątająca magazyny w Niepołomicach – możemy pochwalić się bardzo korzystnymi referencjami. Część z nich dotyczy m.in. bardzo korzystnej ceny świadczonych przez nas usług.

Podsumowując, jesteśmy firmą, która na poważnie traktuje sprzątanie tak ważnych przestrzeni jakimi są magazyny. Dzięki nam przekonacie się Państwo, że mogą one skutecznie oczyszczone i to niezależnie od ich rozmiaru bądź specyfiki.


Najczęściej zadawane pytania

Czy usługi sprzątania są realizowane podczas epidemii COVID?

Tak, usługi jednorazowe i cykliczne są wciąż realizowane przy stosowaniu procedur bezpieczeństwa.

Czy posiadacie Państwo ubezpieczenie OC?

Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo posiadamy ubezpieczenie OC na 2.000.000,00 zł obejmujące odpowiedzialność cywilna oraz deliktową. Dotyczy to naszej firmy jak i wszystkich partnerów świadczących usługi w naszym imieniu.

Czy mają Państwo możliwość udzielania odpisu PFRON?

Działając na podstawie art. 22. Ustawa z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych mamy możliwość udzielenia ulgi we wpłatach na PFRON.

Kto realizuje usługi sprzątania?

Usługa jest realizowana przez doświadczonych pracowników, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz szkolenia zarówno stanowiskowe jak i BHP. Są to osoby związane z naszą firmą ale też rekrutowane przez nasz dział HR z okolic miejsc, gdzie świadczona będzie usługa. Istnieje również możliwość przejęcia pracowników obecnie świadczących usługę u klienta.

Jak mogę otrzymać wycenę usług?

Aby wycenić usługę musimy poznać obiekt oraz zakres prac jaki ma być wykonany. Najlepszym sposobem na wycenę usługi jest umówienie się na spotkanie z naszym handlowcem.

Jak wygląda nadzór nad realizacją usługi?

W zależności od wielkości obiektu struktura wygląda następująco: Dyrektor Sprzedaży – Kierownik Obiektów – Brygadzista – Pracownik Liniowy. Prowadzimy audyty wewnętrzne oraz zewnętrzne z udziałem klienta.

Czy dostarczacie Państwo artykuły higieniczne?

Mamy możliwość dostarczenia wszystkich niezbędnych artykułów, w tym papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz mydła w płynie.

Czy stosowane środki chemiczne posiadają odpowiednie certyfikaty?

Do wykonania usługi stosujemy odpowiednie do danej powierzchni dodatki chemiczne do czyszczenia posiadające odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia. Przed użyciem jakiejkolwiek substancji chemicznej musi ona zostać zaakceptowana przez Klienta.

Jaki sprzęt jest używany do świadczenia usług?

Sprzęt drobny, maszyny i urządzenia zastosowane do wykonania usługi są nowe i w pełni sprawne. Korzystamy ze sprzętu renomowanych producentów (Lakma, Ecolab, Diversey, Vermop, Numatic, Karcher, Taski, Merida, Hako, Essity, Comac, Nilfisk, Tennant TCS).

W jakich miastach realizują Państwo usługi?

Zasięg terytorialny obejmuje całą Polskę. Natomiast głównie skupiamy swoje działania na Małopolsce, Świętokrzyskim, Śląsku i Podkarpaciu

W jaki sposób są zatrudniani pracownicy wykonujący usługi?

Wszyscy pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę z pełnymi świadczeniami jakie im przysługują.

Czy mam możliwość weryfikacji zatrudnianych osób?

Przed przystąpieniem do realizacji usługi klient ma prawo weryfikacji osób jakie chcemy skierować do wykonania danej usługi. Oczywiście przy zachowaniu wszystkich zasad poufności RODO.

Na jaki okres jest zawierana umowa?

Umowy są zawierane na czas określony jak również na czas nieokreślony. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań klienta.

Jaki jest okres wypowiedzenia umowy?

Minimalny okres wypowiedzenia bez podania przyczyny to jeden miesiąc. Maksymalnym okresem jaki stosujemy jest okres trzymiesięczny.