Zadzwoń i umów się na darmową wycenę: 515 240 124

Sprzątanie biur Dobczyce

Czyste i wysprzątane biuro ma ogromne znaczenie zarówno dla Twoich klientów, jak i dla pracowników. Podnosi efektywność pracy, buduje dobre pierwsze wrażenie i powoduje, że firma od samego początku zyskuje dodatkowe punkty w oczach potencjalnych kontrahentów. Troska o porządek to jednak dodatkowe zajęcie dla Ciebie i prawdopodobnie nie masz czasu, by się tym zająć. Nie martw się. Z firmą Steon Twoje biuro może być czyste, a Ty nawet przez chwilę nie będziesz musiał się tym zajmować.

Sprzątanie biur Dobczyce
Sprzątanie biur Dobczyce Zobacz prezentację Steon

Pobierz naszą aktualną prezentację firmową. Najważniejsze informacje i najczęściej wybierane usługi. Poznaj ofertę firmy sprzątającej Steon.

Kliknij

Sprzątanie biur w Dobczycach

Sprzątanie biur w Dobczycach to nie tylko konieczność zadbania o porządek, ale również zgranie tej aktywności z czasem pracy i godzinami otwarcia lokalu. Chodzi przede wszystkim o to, by ekipa sprzątająca nie przeszkadzała w pracy zatrudnionym w biurze i by nie dochodziło do kolizji. Wiadomo też, że znacznie efektywniej pracuje się wówczas, gdy pomieszczenie jest puste, krzesła można poprzestawiać i jest dużo łatwiejszy dostęp do wszystkich zakamarków.

Gdybyś Ty, jako przedsiębiorca, musiał się dodatkowo tym zajmować, zrodziłoby to znacznie więcej obowiązków dla Ciebie, wymusiło dodatkowe zadania i z pewnością pochłonęło czas oraz pieniądze. Ze Steon będzie Ci dużo łatwiej.

Sprzątanie biur – co musisz wiedzieć

Decydując się na współpracę ze Steon zyskujesz znacznie więcej korzyści, niż wyłącznie czyste biuro. Zanim jednak zdecydujesz się na współpracę powinieneś zapoznać się z kilkoma najważniejszymi kwestiami.

Po pierwsze – zakres prac. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, dlatego oferujemy nie tylko czyszczenie powierzchni, blatów i podłóg, ale również możemy zaoferować Ci mycie okien na wysokościach czy troskę o tereny zielone okalające biuro. Jeżeli jednak na początek, chcesz zamówić u nas tylko podstawowe usługi – jest to jak najbardziej możliwe.

To Ty decydujesz jaki będzie zakres wykonywanych przez nas prac. Co więcej, nie wszystkie czynności muszą być wykonywane za każdym razem. Takie rzeczy, jak mycie okien – nie tylko na wysokościach, to raczej okresowe, sezonowe działania. Możemy więc ustalić, co wchodzi w zakres naszych codziennych prac, a co wykonujemy rzadziej. Nad każdym zespołem sprzątającym czuwa koordynator, który kontroluje prowadzone prace, dlatego nie musisz się martwić o to, że o czymś zapomnimy. Przygotowywane na każde zlecenie listy kontrolne pomagają nam weryfikować to, jak wywiązujemy się z powierzonych nam obowiązków.

Ty również ustalasz czas, w jakim mamy się pojawić w Twoim biurze. Wiesz, czy pracownicy zostają po godzinach i w jakim momencie jest pusto. Czy lepiej będzie, byśmy stawili się rano, czy zaraz po zamknięciu? Dostosujemy się do Twoich potrzeb, wymagań i oczekiwań. Dzięki temu współpraca z nami będzie przebiegała płynnie i sprawnie.

Wykwalifikowany personel

Wykwalifikowany personel

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Dopasowany zakres

Dopasowany zakres

Odliczenia PFRON

Odliczenia PFRON

Steon
Zadzwoń +48 515 240 124

lub zostaw swój numer. Oddzwonimy.

Napisz wiadomość

Przykładowa lista kontrolna

Nazwa Pn Wt Śr Czw Pt M-c
Nazwa Pn Wt Śr Czw Pt M-c
Wykładzina dywanowa
Odkurzanie widocznych zanieczyszczeń X X X X
Odkurzanie całości X
Usuwanie bieżących plam (do 1m2) X
Podłogi zmywalne
Mopowanie na wilgotno X X X X
Listwy przypodłogowe
Usuwanie kurzu X
Kosze
Opróżnianie pojemników i wymiana worków w pojemnikach X X X X
Opróżnianie i mycie pojemników na mokro, wymiana worków, X
Wyłączniki i gniazda elektryczne
Przecieranie wilgotną ściereczką X
Elementy wiszące na ścianach: obrazy, plakaty, gabloty
Usuwanie kurzu odkurzaczem z odpowiednią końcówką lub wilgotną ściereczką X
Ścianki działowe przeszklone, inne przeszklenia
Usuwanie widocznych zabrudzeń X X X X X
Parapety okienne i inne
Usuwanie widocznych zabrudzeń X X X X
Mycie X
Grzejniki
Przecieranie zewnętrznej części wilgotną ściereczką 1X
Całościowe przecieranie wilgotną ściereczką co 3m-c
Drzwi
-okolice dotykowe, klamki - usuwanie widocznych zabrudzeń wilgotną ściereczką X X X X
- w tym ościeżnice, listwy i opaski - odkurzanie i przecieranie na mokro X
Biurka - blaty
Usuwanie kurzu i zabrudzeń wilgotną ściereczką - bez podnoszenia dokumentów X X X X X
Biurka - dolna część
Usuwanie kurzu i zabrudzeń wilgotną ściereczką X
Aparaty telefoniczne
Usuwanie kurzu wilgotną ściereczką X
Lampki biurkowe
Przecieranie wilgotną ściereczką X
Półki, szafy i szafki (odkryte elementy)
Usuwanie kurzu wilgotną ściereczką, (do wysokości 180cm) X
Meble tapicerskie
Odkurzanie odkurzaczem lub przecieranie wilgotną ścierką X
Fotele i krzesła - dolna część
Usuwanie śladów obuwia wilgotną ścierką X
Pajęczyny
Odkurzanie odkurzaczem X X X X X

Co zyskujesz z naszą firmą?

Rozpoczęcie współpracy odbywa się szybko i sprawnie, a potem możesz o nas niemalże całkowicie zapomnieć. Przypomni Ci jedynie czyste i zadbane biuro, które zastaniesz każdego dnia po przyjściu do pracy. Zobaczysz, jak przyjemnie się pracuje, gdy wiesz, że pewna część obowiązków nie jest już Twoim zmartwieniem. Nie musisz zatrudniać pracowników porządkowych, kupować sprzętu czy detergentów. To wszystko my zabezpieczamy. Ty cieszysz się czystością i higieną. 

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sprzątanie biura?

Cena usługi sprzątania biura uzależniona jest od zakresu prac wybranego przez klienta. Nasza oferta składa się z ponad 50 komponentów, które łączymy w różne pakiety i plany sprzątania w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. To ty decydujesz, jakie usługi są potrzebne Twojej firmie – w każdej chwili możesz zwiększyć lub zmniejszyć zakres wybranych prac.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie biura?

Warto zlecić sprzątanie biura profesjonalnej firmie. Pozwoli to zredukować koszty zatrudniania personelu porządkowego oraz spowoduje wyeliminowanie problemu zakupu certyfikowanych środków czystości. Nie będzie również konieczne organizowanie zastępstw urlopowych czy chorobowych, ani nadzorowanie własnych pracowników. Wszystkim zajmiemy się my oraz nasz wykwalifikowany personel.

W jakich godzinach sprząta się biura?

Sprzątanie biura odbywa się w tych godzinach, które najlepiej pasują do rozkładu dnia Twoich pracowników. Oferujemy serwis dzienny oraz serwis po godzinach pracy. To Ty decydujesz, która pora najlepiej pasuje do Twojej firmy. Proponujemy także usługi sprzątające w trakcie trwania eventu. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o utrzymanie porządku podczas ważnego wydarzenia – my wszystkiego dopilnujemy.