Zadzwoń i umów się na darmową wycenę: 515 240 124

Sprzątanie galerii handlowych Bochnia

Galerie handlowe na terenie Bochni rosną – mówiąc kolokwialnie – jak grzyby po deszczu. Z chęcią podejmiemy współpracę z każdą z nich w kontekście ich kompleksowego sprzątania. Dzięki nam odwiedzający je goście będą mogli dokonywać zakupów w komfortowych dla siebie warunkach. A wszystko dlatego, że sprzątanie galerii handlowych w Bochni to nasza specjalność.

Sprzątanie galerii handlowych Bochnia
Sprzątanie galerii handlowych Bochnia Zobacz prezentację Steon

Pobierz naszą aktualną prezentację firmową. Najważniejsze informacje i najczęściej wybierane usługi. Poznaj ofertę firmy sprzątającej Steon.

Kliknij

Dlaczego akurat Bochnia?

Z naszej perspektywy Bochnia jest bardzo aktywnym rynkiem. Powstaje tu dużo wielkopowierzchniowych punktów handlowych, z których każdy ma swą wyjątkową i niepowtarzalną specyfikę. Dlatego oferujemy nie tylko sprzątanie galerii handlowej w Bochni, ale też profesjonalną i elastyczną realizację świadczonych usług. Posiadamy np. sprzęt, za pomocą którego możemy oczyścić dowolną powierzchnię, począwszy od tworzyw sztucznych, a skończywszy na szkle, metalu i dywanach.

Co możemy zrobić dla naszych Klientów?

Mówiąc wprost – co tylko sobie zażyczą! Oferujemy kompleksowe sprzątanie centrów handlowych w Bochni zgodnie z przyjętą przez Zleceniodawcę strategią. Ustalamy grafik i harmonogram prac, a także sporządzamy pełną dokumentację, która w tym celu będzie niezbędna. W razie potrzeby sprzątanie centrum handlowego w Bochni może odbyć się z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu technicznego. 

Zadania specjalne? To nasza specjalność!

W razie potrzeby możemy również zająć się utrzymaniem czystości na terenie tymczasowo przystosowanym do realizacji usług handlowych. Naszym Klientom możemy np. zaproponować kompleksowe sprzątanie targów na terenie Bochni. Tak, mamy świadomość, że jest to zadanie szczególne i wyjątkowe, ale – jak często podkreślamy – dla nas nie ma zadań niemożliwych!

Bezpieczeństwo to podstawa

Dbamy o to, aby „klienci naszych klientów” czuli się komfortowo w czyszczonych przez nas galeriach handlowych. Dlatego naszym celem jest nie tylko usunięcie zabrudzeń, ale też dezynfekcja powierzchni i wyeliminowanie wszelkich alergenów, które mogłyby szkodzić osobom odwiedzającym obiekty handlowe.

Podsumowując, naszym klientom możemy zaoferować „tylko i aż” czystość. I właśnie dlatego warto skorzystać z naszych usług.